Деловий договір між Харковом та Китаєм

Январь 5, 2019

Бізнесмени Харкова і Китаю підписали діловий договір - подробицями поділиться зі своїми читачами Сайты Харькова.

На підставі проекту «один пояс - один шлях», запропонованого Китаєм багатьом країнам світу, Харків і Шанхай уклали ряд важливих ділових договорів. Тепер на базі найбільшого ринку Європи - Барабашово, що знаходиться в місті Харкові, а так само 14 по величині за площею в світі, буде налагоджено виробництво швейної техніки, а так само всіляких текстильних виробів і тканин.

Відтепер в галузі текстильної промисловості буде створено єдину базу made in Ukraine, на основі якої будуть створюватися взуття і одяг, прикраси для дому та постільна білизна, всілякі тканини, за китайськими технологіями. Так само відтепер український ринок буде ще більш активно співпрацювати з китайським.

Глава Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України Fashion Globus Ukraine, а також радник міністра освіти і науки України Голда Виноградська повідомила, що співпраця ринків України та світу починається саме тут, в Харкові, з запуску легкої промисловості за угодою з Китаєм.

Нагадаємо, що Шанхай і Харків тепер тісно співпрацюють разом у розвитку легкої промисловості України. Це все відбувається завдяки проекту, запущеного в 2013 році на розвиток різних промислових галузей країн, на основі співпраці з Китайською Народною Республікою. Харкову випала доля співпрацювати саме з Шанхаєм, в слідстві їх схожості в розвитку і наявності безлічі однакових промислових підприємств.

Рассказать о статье