Як вибрати матрац

Октябрь 11, 2019

Ви коли-небудь замислювалися над тим, скільки часу проводите в ліжку? Чи можна повірити, що це майже третина всього життя?! Значить, Ви погодитеся, що вкрай важливо спати на зручному та високоякісному матраці. Ви коли-небудь замислювалися над тим, скільки часу проводите в ліжку? Чи можна повірити, що це майже третина всього життя?! Значить, Ви погодитеся, що вкрай важливо спати на зручному та високоякісному матраці. І як вибрати матрац

Що відрізняє якісний матрац від інших?

Вдень ми відчуваємо різні стреси та труднощі, тому дуже важливо, щоб вночі організм міг добре відпочити і відновити сили. Це можливо лише на матраці, який:

Ідеально адаптується до особливостей Вашого тіла Забезпечує підтримку саме там, де це необхідно Не чинить тиску на контактні частини тіла (стегна, плечі, п'яти) Добре пропускає повітря й виводить зайву вологу Має захист від пилових кліщів, бактерій, бруду, запахів У цілому гарантує максимальне розслаблення і задоволення Що відбувається, якщо спати на неякісному або дуже старому матраці? У такій ситуації зазвичай виникають наступні проблеми:

 • Безсоння 
 • Дратівливість 
 • Нездатність сконцентруватися 
 • Неспокійний сон 
 • Біль у спині, попереку і шиї 
 • Нестача сну позначається на обличчі 
 • Навколо очей з'являються зморшки 
 • Ви прокидаєтеся втомленими і виснаженими

Тобто, якщо Ви погано спите, наслідки позначаються протягом всього дня. Як правило, недосипання не вдається «заповнити» на вихідних. Загальна кількість часу, виділений на сон, не завжди дорівнює кількості якісного сну, що так потрібно Вашому тілу.

Якщо Ви постійно неправильно спите, з'являються проблеми з організмом:

 • Знижується продуктивність і, як наслідок, з'являються проблеми на роботі 
 • Дозвілля з родиною і друзями не приносить задоволення 
 • Апатія 
 • Нездатність займатися спортом 
 • Збільшення ваги і прискорене старіння 
 • У довгостроковій перспективі виникає почуття загальної незадоволеності життям 

Ви знали про це? Якщо в наведеному вище описі Ви впізнали себе, значить, можливо, Ви неправильно вибрали матрац або ж Ваш матрац вже занадто старий і його пора міняти. Подивіться, чим хороші матраци відрізняються від поганих.

Що потрібно врахувати при виборі нового матраца Вибрати новий матрац не так вже і просто. Сьогодні на ринку є широкий асортимент матраців різних видів (найсучасніші матраци, водні ліжка, матраци з різних видів піни або латексу), які також дуже відрізняються один від одного своєю вартістю (і не завжди в залежності від якості).

Перш ніж купувати новий матрац, ми рекомендуємо Вам відповісти на кілька питань.

1. Чи правильно матрац підтримує хребет? Хороший матрац забезпечує профілактику від проблем з хребтом, зокрема, в області шиї і попереку. Він повинен запобігати виникненню болю і напруги у всьому тілі.

При виборі матраца переконайтеся, що матеріал, з якого він виготовлений, досить еластичний, щоб підтримувати Ваш хребет і тіло в правильному положенні.

Ретельно відібрані матеріали, з яких виготовлені матраци Dormeo, підтримують тіло у правильному положенні і запобігають появі болю в спині, шиї і стегнах. Ви можете вибрати серед кількох матраців різної твердості той, який буде надійно підтримувати Ваше тіло в правильному положенні.

2. Чи може матрац повністю підлаштуватися під форму і вагу Вашого тіла (чи є анатомічним і ортопедичним)? Для хорошого сну нам потрібен матрац, який правильно підтримує тіло і знімає тиск на м'язи і хребет. Іншими словами, матрац повинен вміти підлаштовуватися під кожну частину Вашого тіла, щоб Ви спали краще, менше ворочалися уві сні та швидше знаходили зручну позу. Хороший матрац забезпечує рівномірний розподіл тиску на все тіло.

Матраци Dormeo надзвичайно зручні і спеціально розроблені так, щоб відповідати запитам сучасної людини. Основа матраца виготовлена з найкращих матеріалів, які повністю адаптуються до тіла під час сну і не чинять на нього жодного тиску.

3. Чи є матрац гіпоалергенним (чи захищає він Вас від пилових кліщів, бактерій і грибків)? Зростає кількість людей, які страждають від алергічних реакцій. Одна з найпоширеніших причин алергічної реакції в побуті – це, безсумнівно, пилові кліщі. Основне місцеперебування пилових кліщів у нас вдома – матрац, тому що саме тут найкращі умови для їхнього розмноження: тепло, волога та їжа.

Дослідження показують, що у матраці, яким користувалися протягом 2 років, знаходиться близько 2 мільйонів пилових кліщів, як мертвих, так і живих, а також безліч відходів їхньої життєдіяльності. Кожного разу, коли Ви перевертаєтеся або рухаєтеся, виникає хмарка пилу, яка і викликає симптоми алергії (закладений ніс, чхання, почервоніння очей тощо). Вам потрібен матрац, який міг би захистити Вас від цього.

Робіть покупку там, де виробник разом із товаром пропонує і обслуговування: проста процедура замовлення, зручні умови оплати, кур'єрська доставка, відповідні умови повернення, а також допомога та технічна підтримка.

Рассказать о статье