Геніальні тексти

П’ять поштовхів до успішної розповіді, і як вони можуть допомогти вам одержати роботу

Письменник Філіп Пуллман писав: «Історії – це речі, які ми потребуємо найбільше, після харчування, домівки та спілкування». Уміння висловлюватись є важливим навиком. Але це не означає, що воно притаманне нам від природи.

Довкололітературні роздуми Германа Гессе

«З тринадцяти років мені стало зрозумілим одне – я буду або поетом, або взагалі ніким,» – розповідає Герман Гессе у своєму «Короткому життєписі». Рішення, прийняте так рано, повністю перекроїло майбутнє письменника.

13 порад Вальтера Беньяміна щодо написання творів

До Вашої уваги випробувані часом поради Вальтера Беньяміна – легендарного німецького літературного критика, філософа та публіциста.

Геніальні тексти українською: Степан Процюк

Хочете дізнатись більше про українських класиків у кардинально іншому стилі, відмінному від біографій в підручнику? Читайте Степана Процюка. Він створює щиро інтелектуально прозу. Тож, не варто підкреслювати, чому ці правила є саме такими.

Геніальні тексти українською: Надійка Гербіш

Що нас найбільше вражає у діяльності цієї авторки, так це її безкрайній оптимізм, та й успіхом її книги не обмежені, декілька місяців тримали першість у рейтингах українських книгарень. Чим варті правила Надійки, які вона спеціально написала для OpenStudy, так це безкрайнім оптимізмом та простотою. Читайте, вчіться та пишіть!

Геніальні тексти українською: Любко Дереш

На рахунку у письменника 8 книг, кожна з яких це перипетії, яскраві історії, влучні фрази та незвичайні герої. Продовжуємо спілкуватися з українськими письменниками, і до вашої уваги 13 порад від Любка Дереша як зробити ваші тексти легкими, доступними та досконалими.

Геніальні тексти українською: Дзвінка Матіяш

Весна іде, а редакція OS далі поповнює українську підбірку правил написання геніальних текстів. Дзвінка Матіяш, письменниця та перекладач, є представницею особливого стилю в сучасній українській літературі – монологічного наративу. Для нас письменниця склала 11 правил, які особисто їй допомагають створювати та творити тексти.

10 правил написання ідеального тексту: щоденна практика, муза та читання

Уміння цікаво та яскраво писати – це справа нелегка. Ми розповідаємо як можна тренувати це уміння завдяки спеціальним вправим, користуючись порадами закородонних та українських «гуру» письма. Сьогодні ж редакція OpenStudy публікує підбірку коротких та милозвучних ідей як писати книги та створювати «геніальні тексти».

Геніальні тексти українською: Галя Ткачук

На черзі після правил Юрія Андруховича та Лариси Денисенко – Галя Ткачук – дитяча письменниця, яка пише для маленьких і великих дорослих. На нашу думку, проза Галі Ткачук це чарівні історії української Аліси в Країні Чудес – побачені та розказані дітьми, але дорослою мовою.

Геніальні тексти українською: Лариса Денисенко

Нагадуємо, що зовсім нещодавно в OpenStudy відбулось приємне оновлення, а саме новий цикл статей «Геніальні тексти по-українськи». Першовідкривачем став відомий український письменник та власник смачного і барвистого лексикону Юрій Андрухович.

Геніальні тексти українською: Юрій Андрухович

Донедавна редакція OS зверталась до порад відомих закордонних письменників, журналістів та навіть музичних теоретиків, щоб дізнатись їхні секрети написання справді геніальних та бездоганних текстів. Цього разу настала черга українських практиків із порадами, напрацьованими роками творіння та реалізації своїх письменницьких умінь.

Як дописати книгу: 9 порад від Енн Енрайт

Продовжуємо рубрику «Геніальні тексти», в якій ми збираємо досвід написання текстів авторів з усього світу. Цього разу на Вас чекає ірландська письменниця Енн Енрайт, та її дев’ять порад як не тільки написати, а й дописати книгу.

Нові знання!
Відкривай кожного тижня.

Слідкуйте за знаннями!
   Hosted by 220.in.ua